REJESTRACJA

Tel: 512 069 547
Tel: 091 813 7476

O BIOREZONANSIE MAGNETYCZNYM

Specyficzne dla danego pacjenta i w danej chwili spektrum drgań zawiera sygnały harmoniczne (zdrowe), które są wzmacniane oraz sygnały patologiczne (chorobowe), które należy osłabić. Organizm posiada naturalne właściwości samo-regulacyjne. Jednakże współczesny tryb życia naraża organizm człowieka na wpływ wielu niekorzystnych czynników środowiskowych. W efekcie zaczynamy cierpieć na różnego rodzaju dolegliwości – od gorszego samopoczucia, czy problemów ze snem, po przewlekłe zmęczenia, depresje, alergie czy inne poważne zaburzenia fizyczne. Wówczas udajemy się po po pomoc do placówki służby zdrowia. Niestety nie zawsze uzyskujemy tam skuteczne efekty lecznicze. Dlatego coraz większa liczba osób w Polsce odkrywa zalety terapii biorezonansowej. To właśnie na podstawie rosnącej liczby zadowolonych pacjentów można stwierdzić, że terapia biorezonansowa jest skuteczna i dużo efektywniejsza niż konwencjonalne terapie lecznicze. Biorezonans pozwala na zidentyfikowanie i terapię zaburzeń związanych z pojawieniem się choroby. Terapia sama w sobie nie leczy chorób. Wspomaga jednak proces oczyszczenia organizmu z toksyn, blokad i napięć,a w konsekwencji pozwala przywrócić organizmowi zdolność do samoregulacji zachodzących w nim procesów. Terapia jest całkowicie bezbolesna i nie powoduje żadnych szkodliwych efektów ubocznych. Dlatego bardzo dobrze sprawdza się u najmłodszych pacjentów – nawet poniżej 3 roku życia, czy u osób starszych lub schorowanych. Metoda ta została opracowana przez naukowców niemieckich w latach 80-tych XX wieku i opiera się zarówno na medycynie chińskiej, jak i najnowszych osiągnięciach naukowych. Stymulacja elektromagnetyczna wywoływana przez aparat Bicom Optima+ umożliwia przeprowadzanie precyzyjnej diagnostyki oraz skutecznej terapii. Diagnostyka oparta jest na specjalnie opracowanych szczegółowych testach, które pozwalają na dokładne określenie patologicznych zmian w organizmie oraz substancji go obciążających (alergenów, pasożytów, grzybów itp.).
Layer-21.png

TOLERANCJA NA TERAPIE

W większości przypadków terapia biorezonansowa jest bardzo dobrze tolerowana. Jest stosowana od ponad 25 lat zarówno u bardzo małych dzieci, jak i osób dorosłych i starszych. Jak dotąd nie odkryto żadnych długotrwałych efektów ubocznych terapii. Pacjenci po usunięciu toksyn z organizmu mogą jedynie odczuwać ból głowy, lekkie nudności, bądź zmęczenie. Objawy ustępują do 24 godzin po sesji terapeutycznej. Aby zminimalizować te dolegliwości należy pić od 1,5 – 2 litrów przegotowanej lub nisko zmineralizowanej wody w celu wypłukania toksyn z organizmu. Wymienione wyżej objawy, mimo że są nieprzyjemne dla pacjenta, są dobrą oznaką. To dowód na działanie terapii.
RysunekSchemat.png
This is an Image Box
Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.