REJESTRACJA

Tel: 512 069 547
Tel: 091 813 7476

PASOŻYTY


b

oferujemy szerokie testy i skuteczny biorezonans na pasożyty. Problem infekcji spowodowanyh tymi patogenami dotyczy nie tylko krajów 3-go świata. Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie żyje ok. 3 miliardów ludzi, w tym nawet małych dzieci, zainfekowanych pasożytami. To prawie połowa ludzkości na świecie. W Europie jest to około 30% populacji i dotyczy również takich rozwiniętych przemysłowo krajów jak Szwajcaria, Niemcy, Anglia, Francja. Pasożyty mogą się umiejscowić w różnych organach ludzkich, takich jak jelita, wątroba, płuca, śledziona, mózg, mięśnie, skóra, stawy. Ich szkodliwe działanie polega na pozbawianiu organizmu ludzkiego ważnych składników odżywczych oraz na wydalaniu toksyn, uszkadzających tkanki i prowadzących do niewydolności różnych narządów.


Biorezonans na pasożyty – testy i terapie (leczenie)

Biorezonans na pasożyty przy pomocy aparatu Bicom daje możliwość ustalenia jakie dokładnie patogeny znajdują się w organizmie pacjenta oraz sprecyzowania miejsca ich występowania. Aparat BICOM umożliwia przeprowadzenie testów w sposób szybki, precyzyjny, bezbolesny i bezinwazyjny. W jego wyniku możliwe jest rozpoznanie rodzaju pasożyta w organizmie oraz organu, w którym się zagnieździł. W teście na pasożyty posiadamy ponad 100 ampułek, a testy KTT pozwalają rozpoznać większość najczęściej występujących w organizmie ludzkim pasożytów m. in.:


  • - glisty
  • - tasiemce
  • - lamblie
  • - motylica wątrobowa
  • - przywry krwi
  • - tęgoryjec dwunastnicy
  • - nicienie

Terapia biorezonansowa skutecznie likwiduje rozpoznane pasożyty, poprzez serie sesji terapeutycznych z użyciem aparatu BICOM.Pasożyty – objawy infekcji

Poniżej kilka przykładów, które mogą ale nie muszą, świadczyć o infekcji pasożytniczej:

- Problemy ze snem